Inšpirujte sa našimi originálnymi darčekmi, ktoré sme vyrobili pre vás

Pridané dňa: , od: Paťa, Soreta-Tampoprint

Pre všetkých nad mieru kreatívnych, ktorých limity sú jedine v nedostatku fantázie a nápadov, máme zopár tvorivých a skutočne originálnych darčekov, ktorých hlavná (a jediná) nevýhoda je v tom, že sa vám budú páčiť až priveľmi. Je teda len na vás, či ich napokon aj odovzdáte ďalej, prípadne si pre istotu dajte spraviť minimálne jeden kus navyše.

Čítať viac

Vianoce predo dvermi – vykúzlite si tú pravú predvianočnú náladu aj s nami

Pridané dňa: , od: Paťa, Soreta-Tampoprint

Vianoce sa blížia, či si to uvedomujeme alebo pod vplyvom pracovných povinností až tak nie. A hoci to mesiac pred najkrajšími sviatkami v roku netreba ešte príliš s vianočnou výzdobou preháňať, predsa by bolo dobré sa pomaly naladiť na blížiace sa sviatky. Možno aj za pomoci katalógu Excursion Vianoce 2014, ktorý vám na sviatky pokoja a radosti zabudnúť nedovolí.

Čítať viac

Buďte kreatívni – Be Creative!

Pridané dňa: , od: Paťa, Soreta-Tampoprint

Naša agentúra Soreta-Tampoprint je známa tým, že sa svojim zákazníkom snaží ponúkať inovatívne riešenia, pretože sme presvedčení, že reklamné predmety nemusia byť zďaleka fádne a stokrát opozerané tričká, perá či iné „tradičné“ predmety. Rady vám poradíme, prípadne aj pre vás vyberieme produkt na mieru a pravdaže ho upravíme, potlačíme do podoby, akú si budete priať.

Čítať viac

Výhody firemného kalendára

Pridané dňa: , od: Soreta-Tampoprint

November je perfektný mesiac na rozdávanie kalendárov. Prečo si to myslíme? Pretože tí, ktorí ich rozdávali skôr sú už dávno zabudnutí, ich kalendáre sú odložené niekde za skriňou a padá na ne prach. V máji ani v auguste na nich nebolo miesto a ani pomyslenie, koniec roka bol ešte ďaleko. Tí, ktorí ich budú rozdávať až na Vianoce riskujú. Riskujú že ich predbehnú príbuzní, ktorí nemajú iný nápad na vianočný darček. Alebo ich môžete predbehnúť práve vy. Ak darujete kalendár v novembri, je len málo pravdepodobné, že ho klient len tak odloží. A ak by tak náhodou urobil, bude si určite pamätať, že ho vlastní.

Čítať viac

Špeciálna vianočná ponuka od nás pre vás a všetkých, ktorých chcete obdarovať

Pridané dňa: , od: Paťa, Soreta-Tampoprint

Čas Vianoc sa nezadržateľne blíži, a tak nečudo, že vyvstáva čoraz aktuálnejšia otázka, čo podarovať najbližším, ale aj obchodným partnerom či zamestnancom. Pravdaže, písacie potreby či šiltovky s logom vašej firmy sú overenou klasikou, proti ktorej nenamietame, ale možností je o mnoho viac. Stačí si pozrieť náš vianočný katalóg plný dobrôt, pri ktorých degustovaní si na vás vaši zamestnanci i zákazníci isto s chuťou spomenú.

Čítať viac

Prvá ceruzka na svete, ktorá rastie!

Pridané dňa: , od: Paťa, Soreta-Tampoprint

Ceruzka Sprout nie je len taká obyčajná pomôcka na písanie, vyrastie z nej totiž voňavá bylinka, ktorú si dokáže vypestovať každý, buď doma alebo niekde vonku na záhradke, balkóne, podľa potreby rastlinky. Kto by nechcel takúto šikovnú ceruzku, ktorá keď doslúži, nestane sa len ďalšou nepotrebnou vecou v smetnom koši, ale sa pretransformuje do živej rastliny? Revolučná ceruzka Sprout v sebe ukrýva semienko jednej z dvanástich rastliniek - bazalku, tymián, mätu či inú, biologicky nezávadnú bylinku.

Čítať viac

Blogujeme o reklamných predmetoch III.

Pridané dňa: , od: Soreta-Tampoprint

Žijeme v elektronickej dobe, kde väčšinu vecí riešime prevažne emailom, či telefonicky. Nosiť múdry telefón s elektronickým diárom a prístupom k pošte je dnes už samozrejmosť. Čoraz častejšie sa ale stane, že v prípade nutnosti podpísať niečo, nie je čím. Aj to je tá správna chvíľa ponúknuť zákazníkovi pomôcku na písanie, napríklad aj s reklamou Vašej firmy.

Čítať viac

Blogujeme o reklamných predmetoch II.

Pridané dňa: , od: Soreta-Tampoprint

Viete aké reklamné predmety dostal váš zákazník od konkurentov? Ak áno, obdarujte ho niečím iným. Koľko nástenných kalendárov sa zmestí na jednu stenu? Záleží na tom, akú majú tému, no nástenné hodiny bývajú iba jedny a vydržia dlhšie než do budúceho roku. Rovnako to je aj s dizajnom samotných reklamných predmetov alebo ich originalitou. Rozhodovacie kocky sú vždy originálnejšie a vtipnejšie ako ťažítko s vašim logom. Všeobecne platí, že pred konečným rozhodnutím, ktoré reklamné predmety vybrať, preskúmajte našu ponuku a nebojte sa navštíviť aj kategórie, ktorých obsah vám nieje hneď jasný. Čím originálnejším a menej vídaným predmetom niekoho obdarujete, tým pravdepodobnejšie si zapamätá práve vás.

Čítať viac

Blogujeme o reklamných predmetoch

Pridané dňa: , od: Soreta-Tampoprint

Náš seriál o reklamných predmetoch začneme otázkou. Prečo chceme blogovať o reklamných predmetoch? Reklamné predmety sa stali neoddeliteľnou súčasťou podpory predaja – na tom sa zhodneme všetci. Najjednoduchšie je nakúpiť ich cez Internet, napríklad v e-shope ako je ten náš. Na Internete sa o reklamných predmetoch dozviete, že sú delené do zložitých hierarchických kategórií podľa najrôznejších pohľadov na ich budúce použitie, podľa materiálu, spôsobu potlače a mnohých ďalších parametrov. V lepšom prípade to môže vyvolať dojem, že musíte mať vždy po ruke aspoň desať druhov rôznych prezentov na každú možnú príležitosť. V horšom prípade si poviete, že investícia do tejto formy reklamy sú vyhodené peniaze.

Čítať viac