Potlač reklamných predmetov

Na označenie reklamných predmetov logom Vašej spoločnosti máme k dispozícií celý rad tlačiarenských technológií. Podľa efektu, ktorý chcete dosiahnuť a podľa predmetov, ktoré si vyberiete, Vám ponúkame:

Služby reklamnej agentúry

Na všetky reklamné predmety aj úplne atypické Vám vieme vypracovať špeciálnu cenovú ponuku, vrátane ľubovolného spôsobu potlače. S našimi bohatými skúsenosťami Vám poradíme pri výbere vhodných propagačných predmetov, či darčekov. Poradíme Vám s umiestnením potlače, spravíme pre Vás návrh, na ktorom uvidíte ako bude výrobok s potlačou vyzerať. Môžeme Vám spracovať grafický návrh Vášho loga, ale aj kompletný manuál grafickej identity takzvaný dizajn manuál. Ak sa nejedná o logo ale vhodný slogan, využite služby našich skúsených copywriterov, z ich návrhov si určite vyberiete.

Zjednodušte si prácu, nakupujte v našom e-shope

Neviete sa vyznať v rozsiahlych katalógoch reklamných predmetov? Pripravili sme pre vás rýchly výber, kde sú výrobky roztriedené podľa účelu použitia. Hľadáte výrobky vhodné pre určitý spôsob označenia, výrobky konkrétnej farby alebo z konkrétneho materiálu? Vyskúšajte rozšírené možnosti vyhľadávania. To však nie je všetko, čo Vám náš e-shop ponúka. Ak chcete ostať informovaný o novinkách zo sveta reklamy a reklamných predmetov, môžete sa prihlásiť na odber noviniek a pre najvýhodnejší nákup, zjednodušenie opakovaných nákupov a množstvo ďalších funkcií zliav a výhod vernostného programu máte možnosť stať sa našim registrovaným užívateľom.