Blogujeme o reklamných predmetoch III.

Ako vyberať reklamné predmety

Žijeme v elektronickej dobe, kde väčšinu vecí riešime prevažne emailom, či telefonicky. Nosiť múdry telefón s elektronickým diárom a prístupom k pošte je dnes už samozrejmosť. Čoraz častejšie sa ale stane, že v prípade nutnosti podpísať niečo, nie je čím. Aj to je tá správna chvíľa ponúknuť zákazníkovi pomôcku na písanie, napríklad aj s reklamou Vašej firmy.

Či už mu písacie potreby s potlačou Vašej firmy ponúknete priamo u Vás, alebo ich od Vás obdrží ako darček, ponuka je naozaj široká. Či už sa jedná o druhy, typy, farby, materiál, či možnosť multifunkčného využitia. Vyberie si naozaj každý.

Písacie potreby vhodné do firmy

Ceruzky, pastelky, guľôčkové perá…Ste firma, ktorá sa rada pyšní štatútom eko? Skvelým riešením pre Vás môžu byť biologické perá, ktoré sú ekologicky rozložiteľné. Vytvorené z papiera, či v pevnejšej variante – z bioplastu. Položiť ich môžete všade, svoju službu urobia napríklad na recepcii, voľne na rozobranie. Nenásilný spôsob ako zostať zákazníkom tak povediac na očiach.

 

Písacie potreby vhodné ako darček

Premýšľate, že svojich zákazníkov obdarujete? Chceli by ste darovať značku? Nie je nič jednoduchšie ako ísť na náš eshop a vybrať si. V ponuke máme značky ako Parker, Waterman, Pierre Balmain, Charles Dickens, Ferraghini či Mark Twain.

Alebo by ste chceli darovať rovno celú sadu? Môžete rôzne kombinovať. Vizitkár a pero, balenie pera a kľúčenky, pera a peračníku, set pier či guľôčkové pero a hodinky? Všetko je možné. Alebo radšej zvolíte klasiku a vyberiete si guľúčkové pero a ceruzku?

Písacie potreby s multifunkčným využitím alebo kreatívnym designom

Chcete sa odlíšiť od ostatných? Ponuku máme aj pre Vás. Či už si zvolíte písacie potreby 2 v 1 ako napríklad guľôčkové pero so zvýrazňovačom, s LED svetlom, s LED baterkou, mini guličkové pero s lanyardom, či guličkové pero so stylusom, všetko bude trefou do čierneho.

Písacie potreby sú jednou z vecí, ktoré zvyknú v našej spoločnosti kolovať. Koľko krát sa aj Vám stalo, že ste si pero niekde zabudli, poprípade sa Vám na stole objavilo nové? Reklama na písacích potrebách je jednou zo skvelých a jednoduchých možností ako dať o sebe vedieť.