Technológie

DTP, grafické služby

Propagačná grafika je druhom úžitkového umenia a zahŕňa kreatívnu fázu i fázu tvorby vrátane jednotlivých komponentov – kompozícia, písmo, farby, reprodukčné techniky a pod. Je určená na vzbudenie pozornosti, záujmu, zdôrazňuje výpoveď a má pôsobiť esteticky.
Viac o službe

Sieťotlač

Sieťotlač je jednou z najrozšírenejších a najstarších tlačiarenských metód vôbec. Má veľmi široké použitie, veľké množstvo techník, či techník čiastočne zasahujúcich do iných tlačiarenských technológii. Medzi reklamné predmety, ktoré sa najčastejšie potláčajú pomocou sieťotlače patrí takmer všetok reklamný textil, igelitové tašky, vlajky, ale aj hrnčeky, poháre a predmety s väčšou rovnou plochou.
Viac o službe

Výšivka a šitie

Vďaka strojovej výšivke môžete mať logo Vašej spoločnosti na šiltovke, či polokošeli v rovnakej kvalite a prevedení ako ich poznáte z obchodov zo značkovým textilom, či veľkých športových klubov. Kvalitná a dobre premyslená výšivka dodáva textilným reklamným predmetom zvláštne čaro a poukazuje na skvelý vkus zadávateľa.
Viac o službe

Digitálna tlač

Ponúkame Vám digitálnu tlač, ktorá je vhodná pri tvorbe katalógov, firemných tlačovín, pozvánok, formulárov atď. Digitálna tlač je posielaná rovno z počítača do tlačiarenskeho stroja. Jedná sa teda o technológiu, kde sú vynechané mnohé prípravné operácie v porovnaní s klasickým (ofsetovou) tlačou.
Viac o službe

Výpal

Výpal je jednou z časovo najnáročnejších technológií vhodná pre potlač skla, keramiky a porcelánu s použitím špeciálnych farieb zapekaných vo výpalových peciach. Technológiu je možné využiť ako na vektorovú grafiku, tak i plnofarebné zložité motívy tlačené systémom CMYK. Táto potlač je vysoko odolná voči mechanickému namáhaniu a umývaniu v umývačkách.
Viac o službe

Gravírovanie, laserovanie, pieskovanie a slepotlač

Odtlačok pečate na významných zmluvách dávnych kráľovstiev, či jemne vyryté nápisy na starých nástrojoch a zbraniach dodnes obdivujeme v múzeách. Sú trvácne, veľmi dekoratívne, no zároveň jednoduché a decentné. Na svojich diároch s koženou väzbou, darčekových pohároch alebo kovových perách ich môžete mať aj vy.
Viac o službe

Tampónová tlač

Tampónovou tlačou sa potláčajú najmä malé predmety, ktoré môžu mať aj nerovný (zakrivený) povrch. Perá, kľúčenky, či zapaľovače vieme potlačiť jednou až šiestimi farbami, vieme tlačiť aj rastre, čím posúvame možnosti zobrazenia grafiky na drobných reklamných predmetoch o poriadny kus kreativity ďalej.
Viac o službe

UV tlač

Táto technológia je ideálna pre potlač reklamných predmetov,  farba je nastrekovaná v malých bodoch-kvapkách na predmet a ultrafialové UV žiarenie sa využiva na sušenie a fixáciu (vytvrdzovanie) farieb. Predmety sú vďaka tomu okamžite suché a pripravené na expedíciu. Špeciálny atrament okamžite schne, tuhne a nerozmaže sa, kresba ja kvalitná a grafika môže byť detailnejšia, a to všetko pri nízkej teplote a ľahkom nastavovaní – príprave.
Viac o službe