Technológie

DTP, grafické služby

Poradenstvo v oblasti reklamy

Kto chce dlhodobo profitovať v reklame, musí byť etický. Reklama, najmä v súčastnom období je pomerne komplikovaná oblasť ľudskej činnosti. Často sa stane, že firma jednoducho nemá kapacity na vytvorenie správne cielenej kampane. Pri výbere reklamných predmetov je potrebné poznať cieľovú skupinu, celkový rozpočet s ktorým firma do tohto typu propagácie vstupuje, rozhodnúť sa pre ktorých klientov, aké predmety zvoliť, vybrať najlepšie spôsoby potlače, určiť čo, a či vôbec na reklamné predmety tlačiť. Viete si odpovedať iba na jednu, dve z týchto otázok? Alebo nepoznáte odpoveď ani na jednu? Naši skúsený zamestnanci Vám vedia poradiť vo všetkých spomenutých otázkach a spravia pre Vás oveľa viac. Neminieme bezhlavo Váš rozpočet, neponúkneme Vám len to najdrahšie alebo to čo sa nám bude robiť najľahšie. Dáme Vám na výber z alternatív, pričom každá bude dobrá a vytvorená tak aby bola pre Vás čo najvýhodnejšia. Vypracujeme Vám rozpočet, poradíme s výberom propagačných predmetov, vybraný tovar dodáme na miesto určenia.

Nedelíme klientov podľa objemu objednávok. Nemusíte sa báť požiadať o malú sériu výrobkov, nepoznáme nezaujímavé množstvo, či nezaujímavého klienta. Od nás určite nebudete počuť nie. Vieme, že jedine spokojný klient sa vráti a jedine fungujúcu formu propagácie a kvalitné služby odporučí svojim známym.

DTP a grafické služby

Krásne farebné logo z pokrivených písmen dokáže vytvoriť v kancelárskom balíku asi každý. Na druhej strane, kompozícia, vhodná farebnosť, dizajnová čistota a proporcia sú znaky, ktorími vie tiež takmer každý odlíšiť profesionálny výtvor od toho amatérskeho. Propagačná grafika je druhom úžitkového umenia a zahŕňa kreatívnu fázu i fázu tvorby vrátane jednotlivých komponentov – kompozícia, písmo, farby, reprodukčné techniky a pod. Je určená na vzbudenie pozornosti, záujmu, zdôrazňuje výpoveď a má pôsobiť esteticky. Využíva sa najmä pri tlačených (pozvánka, leták, plagát, obal, prospekt…), tlačových (inzerát, propagačný časopis…), svetelných propagačných prostriedkoch, ale aj pri tvorbe ochranných známok a značiek, vo výstavníctve a pod. Čoraz menšie firmy siahajú po službách profesionálov v oblasti grafiky a DTP, pretože pochopili, že ak chcú osloviť svojich klientov vlastnými profesionálnymi službami, potrebujú mať aj profesionálne spracovanú vizuálnu identitu.

Spracujeme pre Vás návrh Vášho loga do podoby vhodnej pre tlač, ak žiadne nemáte a chceli by ste ho mať, nechajte si od nás spraviť návrhy. Pred samotnou potlačou reklamných predmetov Vám poskytneme vizualizáciu, aby ste videli ako bude predmet s potlačou pôsobiť, ak sa neviete rozhodnúť kam a čo vytlačiť, vyberieme za Vás.

Chcete aby sa celá vizuálna komunikácia Vašej spoločnosti niesla v rovnakom duchu? Aby ladili Vaše autá, pracovné oblečenie Vašich zamestnancov, hlavičkové papiere, vizitky a nápis na budove? Ideálne riešenie je vypracovanie dizajn manuálu, pomocou ktorého aj rôzne dodávateľské firmy špecializujúce sa na odlišné spôsoby propagácie vedia v akých proporciách, pomeroch a farebnosti majú vytvoriť reklamný pútač, polep auta, či banálny nápis otváracích hodín na Vašej prevádzke. Kontaktujte naše obchodné oddelenie pre bližšie informácie o našich službách spracovania grafiky a tvorby dizajn manuálov.