O mne

Čo určite viem, že neviem všetko a chýba mi technické myslenie. Viem však  na koho sa mám s plnou dôverou obrátiť .


Na reklamnom, darčekovom trhu sa pohybujem už zopár desiatok rokov a mám celkom slušný prehľadom o tomto segmente na slovenskom trhu.

Sledujem trendy a môžem povedať, že klienti konečne prestávajú mať záujem o plné krabice lacných čínskych predmetov a čoraz viac vyhľadávajú zaujímavé, originálne darčeky s nápadom. Som rada, že nie všetci podliehajú móde v darčekoch, či reklamných predmetoch a majú odvahu na iné riešenia.

Rada podporujem práve slovenských výrobcov s nápaditými produktami, ktoré vedia splniť kritérium darčeka, nosiča reklamného posolstva pre firemného klienta. Ponúkam atypické a špecifické riešenia potrieb klienta. Mám dosť skúseností, charakter, hodnoty, vek a odvahu, aby našli klienti vo mne Parntera na ktorého sa dá spoľahnúť a od chvíle zadania zákazky prestávali myslieť na termíny a mohli sa pokojne venovať svojej práci.

Klienta nechám rozprávať, rada komunikujem a z mojich úst málokedy počuje vetu: „ to sa nedá…“ Nové úlohy má stále držia v prítomnosti a posúvajú do budúcnosti. Rada pomôžem aj keď zákazníkovi horí termín, beriem to ako výzvu a táto hra o čas ma drží v správnom napätí a nekonečne ma to baví.

Moje heslo: kde iní končia, ja rada pomôžem. Nie som najlepšia, najoriginálnejšia, najlacnejšia, najrýchlejšia, najnápaditejšia ….

A ani to nie je mojou snahou. Chcem len aby bol klient a aj ja SPOKOJNÍ a ŠŤASTNÍ.

Mojou veľkou vášňou je joga.