Výhody firemného kalendára

November je perfektný mesiac na rozdávanie kalendárov. Prečo si to myslíme? Pretože tí, ktorí ich rozdávali skôr sú už dávno zabudnutí, ich kalendáre sú odložené niekde za skriňou a padá na ne prach. V máji ani v auguste na nich nebolo miesto a ani pomyslenie, koniec roka bol ešte ďaleko. Tí, ktorí ich budú rozdávať až na Vianoce riskujú. Riskujú že ich predbehnú príbuzní, ktorí nemajú iný nápad na vianočný darček. Alebo ich môžete predbehnúť práve vy. Ak darujete kalendár v novembri, je len málo pravdepodobné, že ho klient len tak odloží. A ak by tak náhodou urobil, bude si určite pamätať, že ho vlastní.

Možno ste sa nikdy nezamýšľali nad tým, aké má kalendár s vašim logom výhody. Zaručujeme vám, že sú nesporné. Ak trafíte správnu chvíľu, ako sme spomínali vyššie a kalendáre sa začnú používať, je takmer isté, že udržia vašu firmu na očiach po celý rok. Sú praktické a môžete si ich úplne prispôsobiť, čo sa týka tvaru, témy i dizajnu. Ak kalendár niečím ozvláštnite, napríklad pridáte pranostiky, motivačné citáty alebo pekné obrázky, je možné, že si ho klient nechá aj dlhšie ako po dobu jeho platnosti.

 

Ak postavíte kalendár do vlastnej kancelárie, bude nenásilným zvýraznením vašej značky. Môžete v ňom zvýrazniť dôležité firemné dátumy, poznačiť výročia, atď. Ak už teraz poznáte dátumy plánovaných udalostí vašej spoločnosti (večierky, stretnutia, dni otvorených dverí), určite ich zvýraznite. Potrebujete každú stredu zvolať poradu všetkých zamestnancov? Poznamenajte to do firemného kalendára a určite nezabudnú prísť.

Okrem značky môžete uviesť aj vaše údaje. Každý zákazník je rád, keď kontakt na vás nemusí dlho hľadať. Ak sú ľahko dostupné, je pravdepodobnejšie, že keď bude potrebovať vaše služby vyberie si vás a nie konkurenciu. Telefónne číslo alebo e-mailová adresa na kalendári je ako vizitka, ktorá sa nikdy nestratí. Za nízku cenu jedného kalendára sa viete klientovi pripomenúť minimálne raz denne. Žiadny firemný produkt vám nezabezpečí takú stálu a stabilnú reklamu po taký dlhý čas.

Ak obchodujete s kuchynskými pomôckami, kalendár s receptami sa bude hodiť každému zákazníkovi. Na firemnom kalendári vodohospodárskej spoločnosti by nemali chýbať zurčiace horské bystriny. Kalendár môžete prispôsobiť tomu, aby reprezentoval vás alebo ho môžete ušiť na mieru cieľovej skupine. Študentom a jednotlivcom sa budú najviac hodiť vreckové plánovacie diáre. Pridajte detaily ako napríklad gumičku proti otváraniu alebo stuhu ako záložku a váš diár bude zaručene nerozlučným spoločníkom po celý rok. V menších kanceláriách sa najviac využijú stolové kalendáre, najlepšie tie plánovacie. Sú praktické hlavne tam, kde sa hľadí hlavne na efektivitu. Rodiny najviac potešíte visiacim kalendárom s veľkými okienkami. Do nich si môžu zaznačiť všetky potrebné prehliadky u lekára ale aj návštevy príbuzných. V móde sú drobné nálepky, ktoré na prvý pohľad označujú čo dôležité sa má v ten deň udiať. Vo veľkých kanceláriách, kde sa denne premelie množstvo ľudí najkrajšie ukážu plnofarebné kalendáre s krásnymi obrazmi.

 

Priemerný človek má v práci dva a doma dokonca tri kalendáre. Aj v tejto elektronickej dobe, kedy nosíme všetci kalendár v telefóne nevychádzajú ich papieroví súrodenci z módy. Sú jednými z najvďačnejších reklamných predmetov. Ak sme vás o ich užitočnosti presvedčili, neváhajte nahliadnuť do sekcie Katalóg, v ktorej ponúkame množstvo variácií pre vás i vašich klientov.